PNG pictures

Order Graphic » PNG » Kristen Stewart

19. října 2013 v 21:32 | (c) 2013 ~ Bangerz ~ Beb.
Mám tu jedno objednané PNG pro Dixie :) Doufám, že si myslela to PNG do menu, protože tak jsem to pochopila já:D Příště prosím uveď rozměr nebo něco :D Abych věděla:D Jestli to mělo být jinak tak napiš:)
ASK.FM | NELZE HLASOVAT V ANKETĚ O LAYOUT! | OBJEDNÁVKY UZAVŘENY!

Order Graphic » PNG's » Phoebe Tonkin

16. října 2013 v 14:00 | (c) 2013 ~ Bangerz ~ Beb.
Tak jo, nakonec jsem si udělala na jednu objednávku včera čas a udělala ji slečně Dainn :) Nebylo to nic moc extra těžkého, chtěla jen obyčejné PNG s Phoebe, tak jsem jich udělala hned 5 :D Budu ráda, když teda uvedeš ten zdroj, docela jsem se s tím patlala, i když to možná nevypadá:D

(Klikni na určitý obrázek pro zobrazení plného náhledu PNG)
ASK.FM | NELZE HLASOVAT V ANKETĚ O LAYOUT! | OBJEDNÁVKY UZAVŘENY!

Order Graphic » PNG pictures » Lily Collins

1. října 2013 v 21:15 | (c) 2013 ~ Bangerz ~ Beb.
První objednávka:) Mohli jste si všimnout, že už jsem ji uzavřela a seznam objednané grafiky (resp. lidí, kterým grafiku udělám) je v menu :). Vím, že už tu byli potíže skrz to, že si objednáváte grafiku podle nějaké jiné, cizí grafiky. Ano, chápu, chcete to mít takové, jako danný grafik, nemám nic proti tomu když jako příklad pošlete moji grafiku, ale jestli např. chcete vodoznak jako má Chloe, neudělám vám ho. Proč? Protože bych vlastně kopírovala a to já opravdu nechci. Jestli chcete grafiku jiného grafika, jděte za ním, já mám svůj styl tak, jako každý a jestli s ním spokojeni nejste, všase smůla:) Teď nemluvím ke všem, jen k některým lidem, ale vlastně se to týká všech.dodělám objednanou grafiku a layouty, otevřu jak objednávku, tak objednávku grafiky, pro upřesnění:)
Tady už PNG'čko pro Chloe :33 Ano, docela se mi i líbí ale vím, že na světlém pozadí toho moc vidět nejde:D Tudíž TADY máte náhled na PNG na červeném pozadí, které bude mít Chloe v menu:)
 
 

Reklama