Leden 2014

I NEED A NEW BEGINNING

22. ledna 2014 v 19:50 | (c) 2013 ~ Bangerz ~ Beb. |  Updates
Zřejmě to tu mluví za vše ..
Potřebuju nový začátek, chci začít něco nového, ale ne na tomto blogu.
Už nechci dál dělat grafiku, nebaví mě to .. nebaví mě dostávat zprávy, emaily, komentáře jen proto, protože máte nějakou tu šanci mít ode mě layout ..
Nikdy jsem neřekla, že grafiku umím .. někdy mě až docela mrzely komentáře, co různí lidé psali skrz to, jak jsem namyšlená a jak strašně si věřím .. ale NIKDY jsem nenapsala, že je má tvorba dokonalá, nikdy. To jen vy a díky vám jsem každým dnem měla úsměv na tváři:)
Chtěla bych poděkovat všem, co semnou byli od začátku až do konce, vím, že je tu hodně lidí, co už mě zná z dřívější doby a vím, že mě mají rádi stejně, jako já je:) Hlavně neplakejte:* Mám v plánu si založit buď autorský nebo povídkový blog, ale pochybuji, že to ještě někdy bude grafický.
Neřekla jsem, že s grafikou končím, TO VŮBEC, jen mám teď tu největší krizi, co jsem kdy měla a nerada jsem to tu nechávala stát jen tak .. tudíž, tady verdikt.
Je mi strašně líto, že jsem musela zrušit dvě poslední objednávky, opravdu je mi to líto .. ale nemám an to, už ne. Nemám na to pořád dělat něco, o co si někdo řekne, to prostě nejsem já a ani nechci být. I když přijdu o hodně lidí, co tu semnou byli, prostě nejsem taková.
Ay que cute.
Víte, že mě najdete na blogu o 1D, kde určitě nekončím, najdete tam všechno, stěhuju si tam wardrobes, budu tam přidávat různou grafiku, občas udělám objednávku layoutu, ale nebude to moc často.
Opravdu je mi to líto, ale chci, abyste věděli, že jste pro mě jako má druhá rodina, které si vážím a mám vás neskutečně ráda:*

xoxo forever, BEB.

http://loves-1d.blog.cz/

http://famousfable.blog.cz/


PNG's set #01 feat. Little Mix

15. ledna 2014 v 17:18 | (c) 2013 ~ Bangerz ~ Beb. |  G ~ PNG's
Můj počítač už hodně nahlas protestuje, pořád se seká, včera jsem ho 3x restartovala -_- Dědeček starej, no, zachvilku půjde do důchodu .. musím si pořídit noťas :D
A to navazuje na to, že normálně bych tyto PNG dělala půl hodiny, ale ze zasekaným PC jsem je dělala 2 hodiny a to už jsem dávno měla být pryč, protože mám teď fakt hodně zkoušení -_- (ještě 2 dny, ohhh).
Budu ráda za uvedení zdroje, fakt jsem se s něma piplala:) Klikni na uvedenou fotku a PNG se ti zobrazí v pravé velikosti:P

Order Graphic » Signatures » One Direction

11. ledna 2014 v 14:36 | (c) 2013 ~ Bangerz ~ Beb. |  Signatures
No, možná jste si všimli, že na to tady úplně kašlu :D
No, ono je to z půlky pravda, mám teď plno učení a důlěžitějších věcí na práci, než je grafika, ale někdy i když mám čas se mi fakt nechce, jako např. včera ... udělala jsem pár buttonek a vypla to, protože mě to nebavilo .. ale zřejmě to dnes dodělám, abych to mohla přidat + nějaké nové PNG a pustím se do těch objednaných layoutů, už je na čase.
Tady menší objednávka grafiky pro Kate, které už jsem dělala tyto 'šablonky' už dřív, takže teď už jen doplňuji nové:)